פודקאסטים

מוזמנים להאזין לשיחה חשובה, על קורונה, מחלות אונקולוגיות בכלל וסרטן ריאה בפרט, שהתקיימה בין ד"ר נעם אסנה וד"ר עבד אגבריה מנהלי מכונים אונקולוגיים בבתי חולים ברזילי ובני ציון. השיחה התמקדה בחשיבות השמירה על מעקב רציף והמשכיות הטיפול אצל הרופא המטפל. ניתן הסבר מדוע המיגון ושמירת המרחק כל כך חשובים אצל חולים עם מחלה פעילה ודנו בשאלה האם חולים אונקולוגיים אכן נמצאים בסיכון יתר.

ד"ר מור מוסקוביץ' מהמרכז הרפואי רמב"ם מסבירה על סרטן ריאה מסוג + ALK :
מהם התסמינים? כיצד ניתן לאבחן? מהם הטיפולים הקיימים היום?

מוזמנים להאזין לפודקאסט נוסף מבית Med.Talk בו אנו מארחים לשיחה מרתקת את מיכל זגון רוגל, מנהלת קשרי החוץ של טקדה ומרצה בנושא מוסיקה ובריאות.
נדבר על מוזיקה וההשפעה המיטיבה שיש לה על הנשימה, על לחץ וחרדה, כאב ואפילו על מחלות לב ואלצהיימר. נקבל טיפים איך לייצר פלייליסט שמעודד יצירתיות ואחר שמעודד רוגע ומשרה שינה.

מוזמנים להאזין לשיחה עם יהודית כץ, פסיכולוגית המתמחה בחשיבה חיובית ומי שהקימה את הפודקסט הפופולרי "חושבים טוב". נשוחח עם יהודית על מה זה בכלל מיינדפולנס?
איך קרה שהמדיטציה הזו נהייתה כל כך פופולרית? וכיצד בעזרת תרגול קצר ניתן לשפר את הריכוז, העומס הרגשי, לנקות את המחשבה, למצוא שקט ואולי אפילו להיות מאושרים יותר. ולבסוף נתנסה יחד בתרגול קצר ומהנ

מהו אושר? מה צריך לעשות בכדי להרגיש מאושר? האם אפשר להיות חולה במחלה כרונית ועדיין להיות – מאושר? מסתבר שכן. מוזמנים להאזין לשיחה שקיימנו בנושא עם יהודית כץ – פסיכולוגית חיובית ובעלת הפודקסט "חושבים טוב".